Hrvatska izborila mjesto na svjetskom prvenstvu u nogometu

12 stu.

Večeras su mnogi u domovini i po svijetu gledali nacionalnu momčad u Grčkoj kako brani rezultat iz Maksimira 4 : 1. Možda su neki negodovali zbog bunkerske igre naših izabranika. Pritisak Grka pred  uz podršku svoje publike trajao je od početka do kraja. Racionalni odgovor naših je bio jaka obrana. Naši su momci odolijevali svih 90 minuta i nisu primili pogodak.  Rezultat je ostao 0 : 0 nakon 90 minuta igre. Ipak, priželjkivali smo da pokažu publici i navijačima svoje majstorije. Međutim, rezultat se pamti a sve drugo odlazi u zaborav. Hrvatska je ekipa uspjela obraniti rezultat a to znači da ćemo hrvatsku momčad gledat na svjetskom prvenstvu u Rusiji. Bit će prilike da na svjetskoj smotri nogometa pokažu vještinu baratanja s loptom i da pruže radosne trenutke brojnim navijačima. Čudo koje su Grci očekivali nije se dogodilo.